Pszow

tutaj znajdziecie tematy archiwalne ze starego forum

Moderatorzy: chemik83, azja-83

Pszow

Postprzez przechyl » 16 Wrz 2007, 14:49

antu
Początkujący Akwarysta

PostWysłany: Sob Lis 12, 2005 6:43 pm Temat postu: Pszów Odpowiedz z cytatem
Dzisiaj przejażdżałem przez Pszów i przy drodze widziałem duży sklep akwarystyczny. Było już za pożno aby wstąpić (był zamknięty). Macie jakieś opinie o nim?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CraNcH^MS
Początkujący Akwarysta

PostWysłany: Sob Lis 12, 2005 10:57 pm Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jak jesteś zaawansowanym akwarystą to nie marnuj czasu. Właściciel ten sam co ZOO AFRYKA ORYGINAL w Rybniku na Dworku. Kilka pospolitych rybek, roślinek, trochę preparatów i pokarmów. Praktycznie wszystko dostaniesz w Rybniku. Jest w tym sklepie także część dla wędkarzy, ptaki itp.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
stechly
Nowy Akwarysta

PostWysłany: Nie Lis 13, 2005 1:49 pm Temat postu: Odpowiedz z cytatem
CraNcH^MS napisał:
Jak jesteś zaawansowanym akwarystą to nie marnuj czasu. Właściciel ten sam co ZOO AFRYKA ORYGINAL w Rybniku na Dworku. Kilka pospolitych rybek, roślinek, trochę preparatów i pokarmów. Praktycznie wszystko dostaniesz w Rybniku. Jest w tym sklepie także część dla wędkarzy, ptaki itp.

akurat autor pisał o dużym sklepie, czego nie można powiedzieć o sklepie Bugdoła w Pszowie, wydaje mi się,że chodzi o sklep po drugiej (lewej) stronie ulicy już za Bugdołem (jadąc od centrum), żeby było śmieszniej sklep należy do tego samego właściciela co lecznica weterynaryjna na Św. Józefa, też koło Bugdoła, a wracając do meritum, to sklep przeciętny, bez jakichś rewelacji, co do cen nie wiem, bo nic tam nie kupowałem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CraNcH^MS
Początkujący Akwarysta

PostWysłany: Nie Lis 13, 2005 4:47 pm Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Dosyć często bywam w Pszowie, lecz niestety nie wiedziałem, że istnieją dwa sklepy, poprostu, mało chodzę w tamtym kierunku, lub jestem mało spostrzegawczy. Akwarium mam dopiero od miesiąca więc nigdy nie zwracałem na te sklepy. Jak będę nastepnym razem w tamtym rejonie to poszukam tego sklepu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
przechyl
Doświadczony Akwarysta

PostWysłany: Pon Lis 14, 2005 7:11 am Temat postu: Odpowiedz z cytatem
domyslam sie ze chodzi o sklep w Pszowie w jadac w kierunku Wodzislawia.Bylem tam juz i powiem tak ze jest strasznie drogo,poza tym akwarystyczne sprawy zajmuja ulamek miejsca wiecej nastawili sie na psy koty,ptaki i gryzonie.Wszustko dla nich maja.Ryb malo i drogie pokarmy tez,osprzetu bardzo malo a jak cos jest to drogo.Jedyny plus to parking przed sklepem Mrugnięcie
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
truper
Nowy Akwarysta

PostWysłany: Sro Mar 22, 2006 9:47 am Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Byłem w tym sklepie wczoraj , nie ma tam za wielkiego wyboru jeśli chodzi o rybki. Na dodatek mają tam jakiś remont czy coś.
Co do obsługi to przemilczę.
Pozdrawiam

AHA nie wiem czy wiecie ale w Pszowie gościu otwarł hodowlę. Mianowicie przy trasie Pszów - Rydułtowy , stoi tablica informacyjna można się zorientować .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
zandal
Gość

PostWysłany: Czw Mar 23, 2006 11:50 am Temat postu: Odpowiedz z cytatem
jestem z pszowa i troche wiem o tych sklepach na dole lipa: drogo,niemiła obsluga itd.
u góry(bugdoł) moźe nie mają takiego wybor ale obsługa wpoźo
Powrót do góry

Zandal
Gość

PostWysłany: Czw Mar 23, 2006 11:53 am Temat postu: Odpowiedz z cytatem
apropos chodowli to jest ona juź ładnych pare lat moźna tam znalezc ciekawe ryby które nisa zbyt wymagajace ceny srednie jak na chodowle warto zobaczyc Uśmiech
Powrót do góry

leoni
Site Admin

PostWysłany: Czw Mar 23, 2006 12:34 pm Temat postu: Odpowiedz z cytatem
a był tam ktoś osobiście w tej hodowli??, co tam za ryby można kupić??
zandal
Gość

PostWysłany: Pią Mar 24, 2006 10:23 am Temat postu: Odpowiedz z cytatem
ja tam byłem. mają tam róźne pielęgnice:zebry, meeki,skalary,skośnopregie,pare odmian pyszczaka itd., piękniczkowate, labiryntowe, kasaczowate itd. w sumie nic szczzególnego ale początkujący akwatysta moźe sie tam całkiem dobrze zaopatrzyc tak jak juz mowilem ceny przystepne aha maja jesze rosliny Uśmiech
Powrót do góry

zandal
Gość

PostWysłany: Pią Mar 24, 2006 10:23 am Temat postu: Odpowiedz z cytatem
ja tam byłem. mają tam róźne pielęgnice:zebry, meeki,skalary,skośnopregie,pare odmian pyszczaka itd., piękniczkowate, labiryntowe, kasaczowate itd. w sumie nic szczzególnego ale początkujący akwatysta moźe sie tam całkiem dobrze zaopatrzyc tak jak juz mowilem ceny przystepne aha maja jesze rosliny Uśmiech
Powrót do góry

BeZel 15
Moderator

PostWysłany: Pią Mar 24, 2006 7:31 pm Temat postu: Odpowiedz z cytatem
a ja bywam czasem w hodowlii w "rydultowach" i sie zastanawiam, czy to nie ta sama... ta o ktorej mysle prowadzi pewien dosyc niski i przy sobie pan, a tablica glosi "HODOWLA RYB AKWARIOWYCH" i jest w barwie czerwonej Uśmiech mowimy o tej samej?
Powrót do góry
truper
Nowy Akwarysta

PostWysłany: Sob Mar 25, 2006 5:19 pm Temat postu: Odpowiedz z cytatem
No tak . trudno wyczuć czy ona jest w Pszowie czy w Rydułtowach ale tak jak mówisz prowadzi ją niski pan przy sobie.
Pewnie mówimy o tej samej. Niewysokie pomieszczenie z którego sufitu kapie woda i zresztą cała podłoga też w wodzie. Śmieje się
Powrót do góry
zandal
Gość

PostWysłany: Sro Mar 29, 2006 6:02 am Temat postu: Odpowiedz z cytatem
warunki moźe nie sa na wymagania europejskie ale z kolesiem mozna pogadac o ciekawych zeczach. Dodam: budynek w białych panelach
Powrót do góry

dziki
Nowy Akwarysta

PostWysłany: Nie Gru 17, 2006 5:30 pm Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Bywam tam jest ok ,tanio i obsluga tez nie zla Śmieje się .Jak na takie male miasto jest ok.
przechyl
DOŚWIADCZONY AKWARYSTA

Blog: Wyświetl wpis (0)

Wróć do Archiwum SMA

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości