Pokarm Malawi

tutaj mozna opisac pokarmy jakimi karmicie swoich podopiecznych

Moderatorzy: chemik83, azja-83

Postprzez przechyl » 23 Paź 2007, 19:54

nie przecze ze sie oplaca ale ja jestem zwolennikiem raczej oryginalnie pakowanych rzeczy,powiem dlaczego,zdarza sie i bardzo czesto iz kupujac cokolwiek mnie tylko pokarmy tak naprawde nie wiemy czy to co kupilismy jest tyum towarek jaki jest opisany,np zamiast spiruliny nawala ci jaiegos taniego pokarmu w tym samym kolorze i strukturze ze sie nie kapniesz.
np spiruluna jest podobna do pokarmu novovert gzie 100ml kosztuje okolo 3zlcale opakowanie 20l to mkoszt okolo 134zl mozna niezle zarobic wciskajac to jako spiruline.itd jest wiele takich matactw na allegro
przechyl
DOŚWIADCZONY AKWARYSTA

Blog: Wyświetl wpis (0)

Postprzez zyg » 25 Paź 2007, 21:00

przechyl napisał:,np zamiast spiruliny nawala ci jaiegos taniego pokarmu w tym samym kolorze i strukturze ze sie nie kapniesz.
np spiruluna jest podobna do pokarmu novovert gzie 100ml kosztuje okolo 3zlcale opakowanie 20l to mkoszt okolo 134zl mozna niezle zarobic wciskajac to jako spiruline.itd jest wiele takich matactw na allegro

NovoVert nie jest znowu taki tani jak podajesz.
Spiru special w płatkach zawsze była tańsza od NovoVert.
Jeśli jest do nabycia za3 zł/100ml w ok. Rybnika to jestem chętny.
zyg
NOWY AKWARYSTA

Postprzez przechyl » 27 Paź 2007, 22:26

zyg napisał:
przechyl napisał:,np zamiast spiruliny nawala ci jaiegos taniego pokarmu w tym samym kolorze i strukturze ze sie nie kapniesz.

NovoVert nie jest znowu taki tani jak podajesz.
Spiru special w płatkach zawsze była tańsza od NovoVert.
Jeśli jest do nabycia za3 zł/100ml w ok. Rybnika to jestem chętny.

na allegro znajdziesz pelno,i podobnych tez
przechyl
DOŚWIADCZONY AKWARYSTA

Postprzez Gordon37 » 28 Paź 2007, 07:41

A jaki pokarm byście polecili do Malawi zamiast Pokarmu malawi ze tropicala?
Gordon37

Postprzez zyg » 28 Paź 2007, 22:36

Malawi Tropical jest dobrym pokarmem ,nie rozumie czemu chcesz go zastąpić innym.
Jeśli chodzi Ci o inne pokarmy dla malawijskich pyszczaków, to jest tego od groma np.
Hikari Cichlid ,Cichlid gran, OSI, coś z Tetra, JBL, Katrinex.
Można samemu przyrządzić.

przechyl napisał:na allegro znajdziesz pelno,i podobnych tez

Zgoda że jest pełno tanich pokarmów.
Ale mowa o NowoVert , w cenie 3zł za 100ml nie znajdziesz nawet na Allegro.

Może przeoczyłem. :cry:
zyg
NOWY AKWARYSTA

Postprzez AlbinMarcin » 02 Maj 2008, 10:35

ja jak kupuje pokarmy to tylko na allegro i to nie 1 paczka a pare dziesią litrów koszt jest wtedy znikomy a ja moge mieć spokoj na pare miesiecy przy moich milusińskich pupilach . A oni mają urozmajconą dietę bo kupuje same łakocie dla nich w zależności od gatunków bo mam je podzielone na kilka akwariów :)
AlbinMarcin

Postprzez przechyl » 02 Maj 2008, 22:51

NowoVert ten co sprzedaja w opakowaniach firmowych od 7,5 pln,kupujac wiadro 20 l wychodzi okolo 3zl za 100ml.
Podobnie jest z innymi pokarmami.np tropicala malawi w puszcze 300ml wychodzi cos 29 zl,ale juz zwiadra te 300ml wychodzi ok 15 zl
przechyl
DOŚWIADCZONY AKWARYSTA

Poprzednia

Wróć do Pokarmy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości